09129473857
منوی دسته بندی

پانسمان زخم در منزل

پانسمان زخم در منزل 

برخی از زخم ها عمیق نیستند اما طول جراحت به قدری است که بخیه نکردن یا درست انجام ندادن آن می تواند پشیمانی یک عمر را به دنبال داشته باشد.  شرکت خدمات تخصصی درمان مد سعی کرده با پاسخگویی 24 ساعته و فرستادن شبانه روزی بهترین پرستاران تهران( که دارای کلیه لوازم و داروهای مخصوص انجام پانسمان زخم در منزل هستند) در زمینه درمان انواع زخم ، خدماتی با پشتیبانی کامل را به بیماران بستری در خانه ارائه دهد. 

آشنایی کامل با تعداد پرونده های موفق ، میزان رضایت متقاضیان با انتخاب : مرکز درمان زخم در منزل  ( درمان مد)

پانسمان زخم در منزل

روند انجام پانسمان زخم در منزل چگونه است؟

در صورتی که شرکت درمان مد را برای انجام پانسمان زخم در منزل خود انتخاب کرده باشید ، دیگر نباید نگران تهیه پانسمان ، دارو ، پماد و… باشید. زیرا پرستار اعزامی کلیه لوازم مربوط به پانسمان زخم ( از هر نوعی که باشد ) را به همراه خود دارد. اقدامات زیر بعد از حضور پرستار در منزل رخ صورت خواهد گرفت:

1.اطلاع از پیشینه بیماری یا حساسیت های دارویی بیمار

2.بررسی علائم و نبود عفونت ، قرمزی ، خارش و.. در محل زخم .

3.انجام پانسمان زخم در منزل و اطمینان از ثابت بودن علائم حیاتی و بالینی

4.آموزش به بیمار در رابطه با کارهایی مثل حمام کردن ، استفاده از پماد ها و..

ارسال پرستار شبانه روزی به همراه تجهیزات کامل : درمان زخم بستر در منزل 

هزینه انجام پانسمان در خانه

برای محاسبه قیمت یا هزینه انجام پانسمان زخم در خانه باید نکاتی مثل : هزینه رفت و برگشت پرستار ، تعرفه اقلام استفاده شده در خدمات پانسمان ، هزینه خدمات پرستاری ( زمان و تخصصی که پرستار صرف می کند) ، شبانه روزی بودن و.. را در نظر بگیرید. البته توجه داشته باشید که این نرخ ها توسط وزارت بهداشت در ابتدای سال تعیین شده است. شرکت درمان مد، بعد از برآورد هزینه و موافقت شما اقدام به اعزام پرستار خواهد کرد. دریافت هزینه ، بعد از انجام خدمات خواهد بود.

با درمان مد ، شیوه های  جدید را امتحان کنید : وکیوم تراپی در منزل 

تعویض پانسمان در منزل

چرا انجام پانسمان زخم در منزل تهران بهتر است ؟ 

یکی از معضلات درمان ، وجود عفونت های بیمارستانی است. یعنی زمانی که فرد ، برای بهبود به بیمارستان مراجعه می کند با سایر عفونت های موجود در آنجا  که توسط سایرین به بیمارستان آورده شده است ، آلوده میشوند. پوست ما مهم ترین ، گسترده ترین و اولین خط دفاعی بدن مان است که با بریدگی و ایجاد زخم ، می شکند. حساب کنید که با حضور در بیمارستان ، چقدر احتمال ورود انواع عوامل میکروبی به پوست خود را افزایش داده اید. ضمن اینکه احتمال بردن میکروب ها به خانه خود و درگیری سایر اعضای خانواده با این عوامل میکروبی بسیار بالاست. مثل زمانی که برای پانسمان زخم می روید اما با کرونا برمیگردید. با انجام پانسمان زخم در منزل تهران از سایر مزایای زیر نیز بهره مند می شوید:

کاهش احساس درد و کشش در پوست. برخی از زخم ها را نباید به هیچ وقت تکان داد. هرتکان با درد و کشش همراه است . با انتخاب پانسمان زخم در منزل تهران از عوارض جابه جایی مصون هستید.

قابل توجه بیماران دیابتی : درمان زخم دیابتی در منزل

کاهش خستگی و ذخیره انرژی . هر چه انرژی بدنی شما بیشتر باشد ، جراحت تان سریعتر بهبود می یابد. همانگونه که میدانید انتقال یا رفت و آمد به مراکز درمانی با خستگی و صرف انرژی همراه است . با درخواست انجام پانسمان یا تعویض پانسمان در منزل ، انرژی تان در جهت بهبودی صرف می شود.

استرس و اختلالات عصبی کمتر می شود. هدر رفت زمان و استرسی که پشت ترافیک تجربه می کنیم بر کسی پوشیده نیست در حالی که میتوان با درخواست خدمات تعویض پانسمان در منزل تهران ، این زمان را در کنار خانواده و با انجام فعالیت های گروهی گذارند.

پاکسازی خون با جدیدترین متد : لارو درمانی در منزل

پانسمان در منزل

آیا تعویض پانسمان زخم در منزل تهران نیز انجام می شود؟

در هر مرحله ای از درمان جراحت خود هستید می توانید به شرکت درمان مد اعتماد کنید . از لحظه ایجاد زخم تا تعویض پانسمان زخم در منزل تهران ، توسط مرکز شبانه روزی درمان مد پشتیبانی می شود.

چه زمانی ، باید پانسمان زخم را تعویض نمود ؟

برخی از شرایط ، در تعیین زمان تعویض پانسمان دخالت دارند. برای مثال شما نمی توانید پانسمان زخم را خیس کنید. در صورت خیس  شدن ، مدت زمان تعیین شده توسط پزشک ( بین دو تعویض ) کم می شود. یا زمانی که خروج چرک ، بوی بد ، چسبندگی پانسمان به پوست زخمی و… توسط بیمار یا اطرافیان او حس می شود ؛ زمان آن رسیده است که تعویض پانسمان زخم در منزل تهران صورت پذیرد.

preloader
لطفا صبرکنید...
برای تماس اینجا کلیک کنید!