09129473857
منوی دسته بندی

وکیوم تراپی زخم در منزل

وکیوم تراپی زخم در منزل 

درمان مد به عنوان شرکت تخصصی اعزام پزشک و پرستار به منزل ، فعال در تمام مناطق تهران در نظر دارد تا تمام نیاز های بیماران را به صورت شبانه روزی برطرف نماید. از جمله این نیاز ها ، درمان زخم با استفاده از دستگاه وکیوم یا به اصطلاح روش وکیوم تراپی در منزل است که با اعزام فوری متخصص زخم خانم یا آقا _ بنا به درخواست بیمار _ تحقق می یابد. 

درخواست دهید : درمان زخم بستر در منزل

آیا وکیوم تراپی در منزل شبانه روزی ارائه می شود ؟

تردد و جابجایی در ساعات روز برای بیماران دارای زخم پوستی که نیاز به خدمات وکیوم تراپی دارند بسیار مشکل است چه برسد به دریافت این خدمات ، ساعات شبانه که بسیاری از مراکز باز نیستند. درمان مد با پاسخگویی 24 ساعته به تماس های شما و اعزام متخصص زخم برای ارائه خدمات وکیوم تراپی در منزل شبانه روزی ، گامی مهم در راستای درمان انواع زخم برداشته است. 

وکیوم تراپی چیست ؟

در روش وکیوم تراپی سعی می شود یک مکش منفی بر روی زخم توسط دستگاه مخصوصی ایجاد شود. تسریع بهبود زخم از طریق خارج سازی مایعات اضافی از زخم و نزدیک سازی لبه های زخم اتفاق می افتد. 

از بهترین خدمات درمان مد : انجام درمان زخم دیابتی در منزل توسط متخصص زخم 

مزایای وکیوم تراپی 

کم شدن درد ، کاهش نیاز به جراحی ، به حداقل رسیدن خطر عفونت و تسریع بهبودی زخم از مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه وکیوم تراپی زخم است.

مزایای انجام وکیوم تراپی در منزل

وکیوم تراپی می تواند در منزل یا مراکز درمانی همچون : کلینیک های خاص ، بیمارستان ها  و.. انجام شود اما به دلیل باز بودن پوست و آسان بودن ورود عوامل میکروبی به داخل زخم و همچنین وجود عفونت های متعدد در مراکز دسته جمعی بهتر است وکیوم تراپی در منزل انجام شود. سایر مزایایی انجام وکیوم تراپی زخم در منزل عبارتند از :

برخورد کمتر با بیمارانی که در مراحل پیشرفته زخم هستند می تواند روحیه بیمار را برای مبارزه با بیماری حفظ کند. انجام وکیوم تراپی زخم در منزل ، بیمار را از مشاهده افراد بدحال دور نگه می دارد.

فرد دارای زخم از ابتلا به سایر بیماری ها مصون نیست. اما زمانی که تنفس هوای آلوده یا تماس با افراد مبتلا به بیماری های مسری به حداقل برسد می توان گفت احتمال ابتلا به امراض تنفسی _ قلبی _ واگیردار کاهش یافته است که این مهم با دریافت خدمات وکیوم تراپی در منزل تحقق می یابد.

رسیدگی به یک بیمار در مقایسه با چندین بیمار ( وضعیت مراکز درمانی ) باعث می شود که خدمات درمانی به صورت تخصصی تر ، با احتیاط بیشتر ، توجه دقیق تر و در نتیجه درمان سریعتر ارائه شود.

درخواست اعزام فوری متخصص و تجهیزات ( بدون نوبت) با خدمات پانسمان زخم در منزل 

هزینه هر جلسه وکیوم تراپی در منزل

نوع زخم ، میزان پیشرفت بیماری ، درخواست خدمات در ساعات شبانه یا روزهای تعطیل ، تقاضای ارسال متخصص یا پزشک عمومی ، مسافت طی شده توسط فرد اعزامی از مرکز همراه طب ، استفاده از سایر خدمات درمانی مثل انواع تزریق یا تهیه دارو ؛ مواردی هستند که در تعیین هزینه هر جلسه وکیوم تراپی در منزل لحاظ می شوند. بدون داشتن اطلاعات پزشکی بیمار و روند پیشرفت بیماری و نوع  زخم نمی توان قیمت وکیوم تراپی در خانه را به صورت قطعی بیان کرد. تماس شما و ارائه این اطلاعات منجر به برآورد تعرفه وکیوم تراپی زخم در منزل می شود. 

کلیک کنید : درمان زخم سوختگی در منزل 

درمان کدام زخم ها نیاز به وکیوم تراپی در منزل دارند؟

در صورتی که بیمار شما در هر یک از گروه های زیر قرار داشته باشد، می توانید درخواست انجام وکیوم تراپی زخم در منزل را بدهید : 

  • برای بیمار دارای زخم بستر ( زخم فشاری ) وکیوم تراپی زخم بستر انجام میشود.
  • مبتلایان به دیابت و دارای زخم پای دیابتی می توانند از وکیوم تراپی در خانه خود استفاده نمایند.
  • زخم های سوختگی را نیز می توان به روش وکیوم تراپی درمان نمود. 
  • افرادی که به تازگی عمل جراحی داشته اند ( زخم های جراحی)
  • زخم های تروماتیک

 

preloader
لطفا صبرکنید...
برای تماس اینجا کلیک کنید!