09129473857
منوی دسته بندی

درمان زخم بستر در منزل

درمان زخم بستر در منزل 

درمان مد،  شرکتی ، پیشرو در زمینه ی معالجه انواع جراحت از جمله :  درمان زخم بستر در منزل می باشد. امتیازات این شرکت تخصصی را نمی توان محدود در شبانه روزی بودن ، هماهنگی بالا در اعزام فوری نیرو به محل مد نظر متقاضی، تهیه لوازم نظیر : انواع چسب ، پماد ، تخت و تشت زخم بستر و.. دانست. از درمان زخم بستر با مراقبت پرستاری گرفته تا دریافت متدهای تخصصی روز دنیا توسط بهترین متخصصان زخم را با این مرکز تجربه خواهید کرد.

آشنایی با سوابق و نظر متقاضیان بهره مند شده : سایت خدمات درمان زخم در منزل

درمان زخم بستر در منزل

درمان در خانه  با توجه به نوع و درجه زخم بستر

بسته به اینکه زخم بستر تا چه مرحله ای پیشرفت کرده باشد، به اصلاح خفیف یا شدید ( پیشرفته گرید 4 ) باشد ، نوع درمان تعیین شده توسط متخصص و ابزار استفاده شده، متفاوت خواهد بود. زیرا زخم بستر یا همان زخم فشاری دارای 4 گرید مختلف می باشد که درمان زخم بستر در منزل از نوع درجه یک و دو بیشتر مراقبتی است تا دریافت دارو!

افراد کنجکاو درباره زخم بستر در بیماران دیابتی اینجا کلیک کنند : درمان زخم دیابتی در منزل

چه اقداماتی برای درمان زخم بستر در خانه صورت می گیرد؟

اقدامات زیر توسط کارشناس اعزامی از طریق شرکت درمان مد برای درمان زخم بستر در خانه صورت می گیرد:

1.چکاپ علائم بیمار.

ثبت علائم حیاتی و بالینی بیمار برای هوشیارماندن کادر درمان برای جلوگیری از ایجاد شرایط اضطراری در حین درمان زخم بستر در منزل الزامی است. با اینکه پرونده بیمار و اطلاعات پزشکی او مثل حساسیت های دارویی قبل از هر اقدام چک می شود؛ اما آگاه بودن نیروی اعزامی از اصول شرکت درمان مد می باشد.

2.تعیین درجه زخم بستر

متخصص ، قبل از هرتصمیم گیری در باره نحوه درمان زخم بستر در منزل سعی می کند درجه زخم فشاری را مشخص کند. از روی ظاهر و عمق جراحت می توان به درجه زخم بستر پی برد.

3.آموزش بیمار برای مراقبت های پرستاری

کاهش فشار بر روی زخم ، اولین و مهم ترین اقدام برای درمان زخم بستر درمنزل است. متخصصان از طریق آموزش روش های مختلفی مانند استفاده از تشک های ضد زخم، تغییر وضعیت بیمار به طور منظم و استفاده از پوزیشن های خاص، سعی می کنند فشار وارده بر روی زخم فشاری را کاهش دهند.

4.تمیز کردن و پانسمان زخم

متخصصان باید زخم را به طور منظم تمیز و پانسمان کنند تا از عفونت جلوگیری کنند. برای جلوگیری از عفونی شدن آنها همچنین می توانند از محصولاتی استفاده کنند که به بهبود زخم کمک کنند.

5.درمان درد و عفونت

اگر زخم عفونت کند، باید درمان آنتی بیوتیکی را در پیش گیرند. استفاده از مسکن های تزریقی یا خوراکی نیز به منظور کاهش درد در درمان زخم بستر در منزل کاربرد دارد.

 

preloader
لطفا صبرکنید...
برای تماس اینجا کلیک کنید!